Trainingsavond voor dames/meisjes

24 May 2017 | Activiteiten/evementen

A.s dinsdag 30 mei 20.30 uur organiseren wij een trainingsavond voor iedereen!

Wil jij aankomend seizoen ook voetballen bij dames 1 of dames 2? Jaa je leest het goed! Ondanks dat het seizoen is afgelopen, zijn er vele ontwikkelingen bij het dames voetbal van SVF.

Wij willen het nieuwe seizoen starten met een 2e dames team! Wil je daar deel van uitmaken? Kom dan ook voetballen bij SVF! Wij zijn nog altijd op zoek naar getalenteerde dames/meisjes ( in alle leeftijden) en nieuw talent.

Geen voetbal ervaring? Geen probleem. Tijdens onze trainingen zal je opgeleid worden en je voetbal kwaliteiten ontwikkelen. Twijfel je nog? Kom dan een keer mee trainen en ontdek zelf hoe leuk en gezellig een teamsport is.

A.s dinsdag 30 mei 20.30 uur bij het sportpark van SVF organiseren wij een trainingsavond voor iedereen! Een mooi moment om kennis te maken met de sport en natuurlijk de gezelligheid binnen het team. Kom ook en neem gerust je vriendinnen mee!

Heb je vragen? Stuur ons een berichtje!

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy