Sponsoren

Onderstaande bedrijven maken het mede mogelijk dat bij SVF bijna alles kan, ben je op zoek naar een product of dienst? Denk dan zeker aan hen!

Ook sponsor worden?
Sponsoren
Sponsor Website

Auto

Auto Huren? www.autohopperbeijer.nl
Van Uem Autoschade www.vanuemautoschade.nl
WasbijDuurstede www.wasbijduurstede.nl
Autobedrijf Stooker www.stooker.nl
Lease4U www.lease-4u.nl

Bedrijfsoplossingen

Asgard BV / Aegir Marine www.aegirmarine.com/aegir-marine-nl
Jos Schoonderwoerd www.koelhuishouten.nl
Fito Products BV www.fito.nl/nl
Lekkerkerker www.lekkerkerkerbv.nl
De Koningsstal InfraCare www.koningsstal.nl/home
Invepro www.invepro.nl
Legiofreewatersystems www.legiofreewater.com
PPC www.plintenenprofielencentrale.nl
CTC Holding / Van Leeuwen Kipspecialiteiten www.vanleeuwenkip.nl
KTI van Dam www.ktivandam.nl
Zwart Mul Groep www.zmgroep.nl
Reinvisie www.reinvisie.nl
Fortune Coffee www.fortune.nl
Jadiflow www.jadiflow.be

Bouw en Verbouw

Verweij Elektrotechniek www.veu.nl
Goodwill-Stukadoors www.goodwill-stukadoors.nl
Arnold van Dam www.keuken-renovatie.eu
Rob Balk Loodgieters bedrijf www.robbalk.nl
Timmerman's Schilderwerken
Kees van Leeuwen www.electrakeesvanleeuwen.nl
Franks Bouwbedrijf www.franksbouwbedrijf.nl
Tegelzetbedrijf Van Woudenberg www.tegelzetbedrijfwoudenberg.nl
Hank van Wijk www.hankvanwijk.nl
Loodgietersbedrijf P.J.Van der Mispel en zn. BV www.vandermispel.nl
Bouw en Installatiebedrijf Frans van der Linden www.badkamerexpert.nl
Warmtebouw: top installatiebedrijf van Nederland www.warmtebouw.nl/
Abel & co www.abelenco.nl
Rob van Ee Metselwerk
Ebergen Bouwbedrijf www.ebergenbouwbedrijf.nl
Jacomij Metalen www.jacomij.com
Miri Bouw www.miribouwkunststofkozijnen.nl

Dienstverlening

Drukkerij Den Hoed www.drukkerijdenhoed.nl
Marian Jansen www.marianjansen.nl
Laysan www.laysan.nl
Fit4all wwwfit4all.nl
Onderlinge Verzekeringen www.onderlingecothen.nl
Bakker & Koopmans www.bakkerenkoopmans.nl
Raad op maat www.raadopmaat.com
V Company www.vcompany.nl
Berntssen Management & Training (ReFleet) www.refleet.nl
Beumer & Dirksen Garantiemakelaars www.beumer.nl
Brainbrothers www.brainbrothers.com
Stric IT-Consultacy www.stric.nl
Full Service Media Company www.fsmc.nl
PreZero Nederland Holding B.V. www.prezero.nl
PB-Cleaning www.pb-cleaning.nl
Clean Out
Stichting Binding www.stichting-binding.nl
Van der Perk Beveiliging www.vanderperk-beveiliging.nl
1Minder 1minder.nl

Horeca & Ontspanning

‘t Oude Raedthuys www.hetouderaedthuys.nl
Cafe ‘t Pakhuys / De Kleine www.cafehetpakhuis.nl / www.dekleine.info
Restaurant de Engel www.engelrestaurant.nl
Vernooy Catering www.vernooycatering.nl
Forellenvijver www.forelvijvercothen.nl
Familierestaurant De Jonge Graaf www.dejongegraaf.nl
Bed & Brood De Vogelpoel www.devogelpoel.com
Heineken 0.0 www.heineken.com
Tapkoel www.tapkoel.nl
De Veldpoort www.develdpoort.nl
Kaasboerderij De Brienenshof www.debrienenshof.nl

Huis & Tuin

Avast schilderwerken www.avastschilderwerken.nl
Klarenbeekzonwering www.klarenbeekzonwering.nl
Vloooer.nl www.vloooer.nl
Karcher www.karchercentrum.nl
Hennies zonwering www.hennies-zonwering.nl
J. Vernooy Tuin- en bestratingsmaterialen www.jvernooy.nl
Mocking Hoveniers www.mockinghoveniers.nl
Schilderbedrijf Berry van Dam www.cothen.eu/schilder-cothen.html
Van Vulpen www.vanvulpen-bestratingen.nl
MDG Design www.mdgdesign.nl
Van Vliet duurzaam hout www.duurzaamhout.nl/
Rolluikplaatsen.nl www.rolluikplaatsen.nl
Van Oostrom Bestratingen www.van-oostrom-bestratingen.nl
Henken buitengewoon www.henken.nl

Marketing en Reclame

Omnia www.omniareclame.nl

Transport

G. Vernooij Rental & Trading www.vernooy.nl
Kool transport www.kool-transport.nl
HSH Heftrucks www.hsh-forklifts.com

Verzorging en Uiterlijk

Kapsalon Marja FB kapsalonmarja
Praktijk Podotherapie Smets www.podotherapiesmets.nl
Brilservice Eyecare www.henkprummel.nl
Tandartspraktijk Cothen www.tandartspraktijkcothen.nl

Winkel

Jumbo van Beek www.jumbo.nl
Landwinkel de Kersenhut www.dekersenhut.nl
Karwei www.karwei.nl
Pepper Dames Mode www.peppermode.nl
Fiets Domein www.fietsdomein.nl
Slagerij Zumbrink www.slagerijzumbrink.nl
Wieman Fruit
Z-style www.zstyle.nl