Onderstaande bedrijven maken het mede mogelijk dat bij SVF bijna alles kan, ben je op zoek naar een product of dienst? Denk dan zeker aan hen!

Ook sponsor worden?
Sponsoren
Sponsor Website

Auto

Auto Huren? www.autohopperbeijer.nl
VKV Groep www.vkvgroep.nl
Van Uem Autoschade www.vanuemautoschade.nl
Co Oskam www.co-oskam.nl
WasbijDuurstede www.wasbijduurstede.nl
Broekhuis Auto www.broekhuis.nl
Autobedrijf Stooker www.stooker.nl
Autobedrijf Frank Groenen www.frankgroenen.nl

Bedrijfsoplossingen

De Leeuw & Partners  http://www.deleeuwenpartners.com/
Aegir Marine www.aegirmarine.com/aegir-marine-nl
Aveco de Bondt www.avecodebondt.nl
Jos Schoonderwoerd
Secaround www.secaround.nl
People Plus Human Development www.peopleplus.nl
Standbouw Jaap Kole
Seederdeboer www.seederdeboer.nl
Digitaalschrijven.nl www.digitaalschrijven.nl
Tapkoel www.tapkoel.nl
Fito rookmelders www.fito.nl
Lekkerkerker www.lekkerkerkerbv.nl
De Koningsstal InfraCare www.koningsstal.nl/home
Invepro www.invepro.nl
Legiofreewatersystems www.legiofreewater.com
PPC www.plintenenprofielencentrale.nl
Van Leeuwen Kip www.vanleeuwenkip.nl
De Leeuw & Partners www.recherchedeleeuw.nl
IVL Bedrjfskoeling B.V. www.ivl.nl
KTI van Dam www.ktivandam.nl
Zwart Mul Groep www.zmgroep.nl
Rijnheuvel Advies www.rijnheuveladvies.nl

Bouw en Verbouw

Verweij www.veu.nl
Goodwill-Stukadoors www.goodwill-stukadoors.nl
Arnold van Dam www.keuken-renovatie.eu
Rob Balk Loodgieters bedrijf www.robbalk.nl
M. Vernooij Schilderwerken
Chris van der Linden
Miri Bouw www.miribouw.nl
Veldhuizen Bouw www.veldhuizenbouw.nl
Kees van Leeuwen www.electrakeesvanleeuwen.nl
Aannemersbedrijf van Amerongen www.vanamerongencothen.nl
Franks Bouwbedrijf www.franksbouwbedrijf.nl
Tegelzetbedrijf Van Woudenberg www.tegelzetbedrijfwoudenberg.nl
Hank van Wijk www.hankvanwijk.nl
Henk van Leeuwen
Van der Mispel loodgieter www.vandermispel.nl
Bouwbedrijf M Schinkel www.mschinkel.nl
Bouw en Installatiebedrijf Frans van der Linden www.badkamerexpert.nl

Dienstverlening

OG Specialist www.wijksemakelaar.nl
Drukkerij Den Hoed www.drukkerijdenhoed.nl
1Minder.nl www.1minder.nl
Entree Makelaars www.entreemakelaars.nl
Wegener www.deweekkrant.nl
Marian Jansen www.marianjansen.nl
Laysan www.laysan.nl
Stijl Fotografie www.stijlfotografie.nl
Daily Fit www.dailyfit.nl
Fit4all wwwfit4all.nl
Carolus school/ careltje www.carolusschool.nl
Dierenverzorger Denise www.dierenverzorgerdenise.nl
Rabobank www.rabobank.nl
Onderlinge Verzekeringen www.onderlingecothen.nl
KiaOra www.kiaora-fysio.nl
G.C.M. Schoonmaak
Zicht Adviseurs www.zichtadviseurs.nl
Bakker & Koopmans www.bakkerenkoopmans.nl
Om4U www.om4u.nl
Hypotheekshop www.hypotheekshop.nl/wijkbijduurstede
Raad op maat www.raadopmaat.com

Horeca & Ontspanning

Restaurant de Gouden Leeuw www.degoudenleeuw.org
‘t Dorpshuys www.partyvergadercentrumcothen.nl
‘t Oude Raedthuys www.hetouderaedthuys.nl
Cafe ‘t Pakhuys www.cafehetpakhuis.nl
Cafe Pub De Malle Molen www.demalle.nl
Toernooivoetbal.nl www.toernooivoetbal.nl
Restaurant de Engel www.engelrestaurant.nl
Vernooy Catering www.vernooycatering.nl
Forellenvijver www.forelvijvercothen.nl
De Veldpoort www.develdpoort.nl

Huis & Tuin

Avast schilderwerken www.avastschilderwerken.nl
Schildersbedrijf lourens www.schildersbedrijfmlourens.nl
Timmermans schilder
Klarenbeekzonwering www.klarenbeekzonwering.nl
Vloooer.nl www.vloooer.nl
Karcher www.karchercentrum.nl
Van Schuppen www.vanschuppenwonen-slapen.nl
Muur tot Leven www.muurtotleven.nl
Hennies zonwering www.hennies-zonwering.nl
The Home Company www.thehomecompany.nl
Barry Berghuis Schilder www.berghuisschilderwerken.nl
J. Vernooy Bestratingsmateriaal www.jvernooy.nl
Mocking Hoveniers www.mockinghoveniers.nl
Schilderbedrijf Berry van Dam www.cothen.eu/schilder-cothen.html
Van Vulpen www.vanvulpen-bestratingen.nl
MDG Design www.mdgdesign.nl

Marketing en Reclame

Flair Design www.flairdesign.nl
Omnia www.omniareclame.nl
SignGraphics www.signgraphics.nl
Hdesign www.heleenverkerk.nl

Transport

G. Vernooij Rental & Trading www.vernooy.nl
Kool transport www.kool-transport.nl
Liftlease www.liftlease.nl
Triomf Tours www.triomftours.nl
HSH Heftrucks www.hsh-forklifts.com

Verzorging en Uiterlijk

Hizi Hair www.hizihair.nl
Henk Prummel Opticien www.henkprummel.nl
Salon Debs FB Salon Debs
Daily Fit www.daily-fit.info
Diana van Vulpen www.toekomstdroom.nl
NIEBOER Tandtechniek www.centrummondzorg.nl
Kapsalon Marja FB kapsalonmarja
Praktijk Podotherapie Smets www.podotherapiesmets.nl

Winkel

Jumbo Madelineshof www.jumbo.nl
Paul Vernooy keurslager www.vernooij.keurslager.nl
Landwinkel www.dekersenhut.nl
Karwei www.karwei.nl
Pepper Dames Mode www.peppermode.nl
Vloooer.nl www.vloooer.nl
Bar Bijzonder www.barbijzonder.nl
De Brienenshof www.debrienenshof.nl
Discus van Eck www.discusvaneck.nl
Fiets Domein www.fietsdomein.nl
Jones & Jones www.jonesenjones.nl
Rijwielspeciaalzaak vd Berg www.vandenbergdoorn.nl
‘T Vosje Sigarenmagazijn
Slagerij Zumbrink www.slagerijzumbrink.nl
Spar Laros www.spar.nl
Sport 2000 www.vandenberg.nl
Bloemenkwekerij Piet & Astrid Peterse

 

Bezoekersadres

Volg ons via Facebook