Geslaagd 35+ toernooi

24 May 2022 | Activiteiten/evementen

S.V.F kan weer terugkijken op een geslaagd (reünie) 35+toernooi, Aanvankelijk was de organisatie bang dat alles, letterlijk, in het water zou vallen. Na ‘s middag nog een grote stortvloed gehad te hebben bleef het gelukkig droog. Gestreden werd er met passie of  dat men nog 25 jaar was. Alhoewel dit wel wat minder werd in de loop van het toernooi.

De temperatuur was behoorlijk  gedaald, maar in de kantine was daar niets van te merken. De stemming bereikte al gauw een hoogtepunt, waarbij vele anekdotes te horen waren. Een hapje en een drankje waren zeer welkom.

Dank aan de organisatie voor het vele werk en een bijzondere dank aan Manon voor het maken van de foto’s.

Volgend jaar alweer het tweede lustrum en hopelijk kan de organisatie dan weer velen begroeten.

Foto’s staan in een album.

Wim Terwint

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy