Fit Runners Trail Cothen – Maandag 1 april (2e paasdag)

18 Mar 2024 | Activiteiten/evementen

In samenwerking met diverse lokale partners organiseert Fit Runners Cothen dit jaar voor het eerst de Fit Runners Urban Trail Cothen met als doel het dorp (nòg) beter te leren kennen en alle (hard)lopers en wandelaars met elkaar te verbinden door gezond te bewegen.

Bij de Urban Trail ondervind je een uitdagend en afwisselend parcours, waarbij je dwars door gebouwen en over terreinen loopt, waar je normaal gesproken niet mag komen. Denk aan het kasteelpark of door een kerk en door nog veel meer bijzondere locaties. Na afloop is er bij SVF gelegenheid voor een hapje en een drankje.

Schrijf je in voor één van de volgende vijf onderdelen:

2,5 kilometer hardlopen of wandelen (start 10:45 uur) Zeker een aanrader voor KIDS en opa’s en oma’s
5 kilometer hardlopen of wandelen (start hardlopen 10:15 uur en wandelen 10:30 uur)
10 kilometer hardlopen (start 10:00 uur)

Wil je dit unieke evenement, voor jong en oud(er), zelf ervaren schrijf dan in via:
www.fitrunners.nl

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy