Zaterdag 16 december bij SVF

15 Dec 2023 | Laatste Nieuws

SVF 1 mag dan vrij zijn, maar er is morgen genoeg te beleven op de velden! Morgen om 12:30u SVF 2 vs DOVO 3. Balsponsor van deze wedstrijd is Henken infra uit Veenendaal. Twee sportieve ploegen nemen het tegen elkaar op en kunnen jullie support goed gebruiken!

Verder neemt SVF 3 het thuis op tegen VSC om 14:30 uur. SVF 3 draait lekker in de competitie en moet de punten in huis houden om bovenin mee te blijven doen.

En voor de gene die het gemist hebben… van 9:30u tot 10:30u geven onze selectiespelers een voetbalclinic aan onze jongste jeugdteams (JO7 t/m JO11). Kortom een prachtige voetbaldag. Tot morgen allemaal💪🏻💚

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy