ZAALVOETBAL: De Balk Duurzaamheidscup 2019

13 Dec 2018 | Geen categorie

Op 4 en 5 januari 2019 organiseert SVF Cothen voor de tweede keer een regionaal zaalvoetbaltoernooi in Sporthal De Rijnsloot. Alle jeugdteams van SVF Cothen zullen, tezamen met vele jeugdteams van onder meer CDW, Aurora, SVL,Odijk, DEV, Schalkwijk, ‘t Goy en 4 G-teams strijden om de felbegeerde BALK DUURZAAM CUP 2019’. Mede mogelijk gemaakt door enthousiaste sponsoren belooft dit toernooi een prestigieuze start van 2019 te worden!

Op vrijdag 4 januari 2019 trappen de jeugdteams JO 7, JO 8en MO 15 af; de overige jeugdteams spelen hun wedstrijden op zaterdag 5 januari 2019. In onderstaand speelschema zijn de speeltijden per team opgenomen.

Deelname aan het toernooi is voor alle teams gratis. Ouders, begeleiders en toeschouwers zijn van harte welkom om de teams te komen aanmoedigen!

Indien u vragen of opmerkingen hebt, dan kunt u zich wenden tot Sander Botman, Jan Willem van Rooijen of René van Straalen.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy