Wim Terwint lid in de Orde van Oranje Nassau

01 May 2023 | Laatste Nieuws

Op 26 april jl. is Wim Terwint in de grote kerk van Wijk bij Duurstede onderscheiden. Burgermeester Iris Meerts speldde hem het lintje op. Wim is benoemd tot lid in de Orde van Oranje Nassau. Voor een onderscheiding in deze orde komen personen in aanmerking die zich bijzonder verdienstelijk hebben gemaakt voor de samenleving. Wim is al vele decennia actief als vrijwilliger in diverse functies. Dit doet hij tot de dag van vandaag voor SVF, de club waar hij bijna dagelijks te vinden is. Zo kennen we Wim als onze huisfotograaf en is hij al vele jaren onze archivaris.

Wij feliciteren Wim met deze prachtige onderscheiding die hij verdiend heeft.

Erwin Rieff – Voorzitter SVF

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy