Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst

21 Mar 2021 | Laatste Nieuws

Een heel oud gezegde maar nog altijd met een hele grote waarheid.

Door een oproep via de scholen, hadden zo’n 25 toekomstige jeugdleden, in de leeftijd van 4 tot en met 6 jaar, zich gemeld voor een proeftraining. Onder leiding van Anton van de Bogaard met hulp van diverse ouders was het een ware happening. Er werd gerend, al dan niet met een bal, gevallen en soms een beetje gehuild. 

Een genot om naar te kijken door groot en klein. Het onderlinge partijtje tot slot was het hoogtepunt, waarbij vaak gejuicht werd na het maken van een doelpunt. Degene die graag  nog vaker kennis willen maken met dat mooie spelletje voetbal, zijn volgende week weer van harte welkom.

Foto’s van deze avond staan in het album. Hierbij ook foto’s van de groep 7 jarige, die ook aan het trainen waren.

Wim Terwint

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy