Week van de scheidsrechter

09 Oct 2022 | Laatste Nieuws

Scheidsrechters in het zonnetje gezet

Het uitspreken van waardering naar de scheidsrechters staat in de Week van de Scheidsrechter centraal. De scheidsrechters maken het immers mede mogelijk dat zo veel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten!

In de week van 1 tot 8 oktober was er dus extra aandacht voor de scheidsrechter.

De scheidsrechter is heel belangrijk bij het spelletje voetbal. Ik zou bijna zeggen “zonder scheidsrechter geen voetbal”, althans niet op de manier zoals nu gespeeld wordt. Een persoon ook die heel veel te verduren heeft. Iedereen heeft zijn mond vol van respect voor elkaar en de scheidsrechter. Ik bemerk echter vaak, dat dit nog wel eens ontbreekt richting de scheidsrechter. De extra aandacht voor de scheidrechter is dan ook zeer terecht.

Richt ik mij dan specifiek tot onze clubscheidsrechters kan gezegd worden dat wij niet zonder deze personen kunnen. Daarom hebben al onze scheidsrechters in de week van de scheidsrechter een kleine verrassing gehad.

Anton van den Bogaard

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy