We zijn weer begonnen !

Vandaag zaterdag 19 augustus  is SVF begonnen aan een serie oefenwedstrijden ter voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ik zag vele oude gezichten, maar ook nieuwe en daarnaast ontbraken nog een aantal spelers die nog niet getraind hadden of zelfs nog op vakantie waren.

Zo’n wedstrijd is altijd nuttig voor de trainer. Hij kan iedereen laten spelen en kan een klein beetje een indruk krijgen van nieuwe spelers in de selectie ten opzichte van het vorige seizoen. Tevens ziet hij waar nog aan gewerkt moet worden.

Zoals vanouds weer enkele foto’s in het album.

Wim Terwint

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.