VVIJ JO15-3 tegen SVF JO15-1

20 Sep 2017 | JO15-1, Junioren

We speelden zaterdag 16 september een bekerwedstrijd uit tegen VVIJ JO15-3 om 16:15.

Deze wedstrijd begonnen we goed en sterk. We speelden erg goed over en kregen veel kansen. Al na 10 minuten kwamen we op 0-1 voorsprong door Rick, als snel daarna nam ik een vrije trap waaruit Bram ons 2e doelpunt kon maken (0-2). Daarna dachten we dat deze wedstrijd wel een makkie zou worden maar VVIJ had een goede hele wisselspeler paraat ingezet en er kwam een 1-2 aan en snel daarna een 2-2 en een 3-2. Teleurgesteld gingen we de rust in.

Na de rust bleef onze tegenstander een stuk beter en stonden we al snel met 5-2 achter. In de laatste 10 minuten kwamen wij nog met een actie van Scott en hij maakte de 5-3. Daarna een 6-3 van VVIJ en dit bleef ook de eindstand.

We hebben goed gewerkt, maar de tegenstander bleek nog te sterk.

Job van Maasakkers

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy