Vriendenschaar E2 – SVF E3

10 Sep 2015 | Pupillen

Zaterdag 5 september hebben wij onze tweede bekerwedstrijd gespeeld tegen Vriendenschaar uit Culemborg. Iedereen was aanwezig en we hadden er erg veel zin in. Helaas zat niet alleen het weer tegen maar ook de tegenstander was veel te sterk. In de eerste helft hielden we nog wel een beetje stand (ruststand 3-0) maar na de rust, toen er een wolkbreuk los barste precies boven ons, had het meer weg van een zwemwedstrijd. We hadden het koud en waren niet meer met de wedstrijd bezig. Na een warme douche kregen we van Arnold allemaal een lekkere suikerspin. Vanaf volgende week gaan we competitie spelen, dan hoop ik dat de tegenstanders iets minder sterk zijn. Groetjes Sjoerd

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy