Vriendenschaar E2 – SVF E3

Zaterdag 5 september hebben wij onze tweede bekerwedstrijd gespeeld tegen Vriendenschaar uit Culemborg. Iedereen was aanwezig en we hadden er erg veel zin in. Helaas zat niet alleen het weer tegen maar ook de tegenstander was veel te sterk. In de eerste helft hielden we nog wel een beetje stand (ruststand 3-0) maar na de rust, toen er een wolkbreuk los barste precies boven ons, had het meer weg van een zwemwedstrijd. We hadden het koud en waren niet meer met de wedstrijd bezig. Na een warme douche kregen we van Arnold allemaal een lekkere suikerspin. Vanaf volgende week gaan we competitie spelen, dan hoop ik dat de tegenstanders iets minder sterk zijn. Groetjes Sjoerd

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.