voorwedstrijd-svf-oranjewit

Voorwedstrijd SVF JO10-1 – Oranje Wit JO10-1

Voorafgaand aan de hoofdwedstrijd van 26 oktober speelde de jeugd een wedstrijdje. Het was eigenlijk een wedstrijd die zich afspeelde op de helft van Oranje Wit. Het verschil was erg groot. Als ik de tel goed bijgehouden heb is het 12-0 geworden.

Vooral de papa’s, mama’s, opa’s en oma’s van SVF zullen genoten hebben. Als toetje mochten de spelers van beide teams mee oplopen met de grote mannen voorafgaand aan hun wedstrijd. Een leuke ervaring voor allemaal.

Foto’s van deze wedstrijd staan in het album.

Wim Terwint.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.