Voorwedstrijd SVF JO10-1 – Oranje Wit JO10-1

29 okt 2019 | JO10-1

Voorafgaand aan de hoofdwedstrijd van 26 oktober speelde de jeugd een wedstrijdje. Het was eigenlijk een wedstrijd die zich afspeelde op de helft van Oranje Wit. Het verschil was erg groot. Als ik de tel goed bijgehouden heb is het 12-0 geworden.

Vooral de papa’s, mama’s, opa’s en oma’s van SVF zullen genoten hebben. Als toetje mochten de spelers van beide teams mee oplopen met de grote mannen voorafgaand aan hun wedstrijd. Een leuke ervaring voor allemaal.

Foto’s van deze wedstrijd staan in het album.

Wim Terwint.

SVF Webshop

a

Fysiotherapie

advertisement

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief

Privacy policy

privacy-policy

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF