Voorbereiding seizoen 22/23 in volle gang

01 Sep 2022 | Laatste Nieuws

De training ter voorbereiding op het nieuwe seizoen is in volle gang. Het 1e elftal heeft inmiddels een oefenwedstrijd gespeeld tegen Linschoten. De ploeg van oud trainer Piet de Bruin. Daarna had SVF een mini-toernooi georganiseerd met als deelnemende ploegen: Ophemert, Bunnik. Mec en SVF.

De SVF-bokaal werd gewonnen door Mec, SVF 2e, Bunnik 3e en Ophemert 4e. Ik heb wat foto’s gemaakt, deze staan in een album.

Je kon duidelijk zien dat de trainers deze wedstrijden aangrepen om te experimenteren en dit had tot gevolg van vele wissels. Zouden ze al weten op welke wijze zij zullen gaan spelen in de komende bekerwedstrijden en later de competitie?

Wij gaan dat met belangstelling volgen.

Wim Terwint

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy