Voetbalclinic voor JO7 tot JO11

08 Dec 2023 | Laatste Nieuws

De selectie van SVF nodigt jullie, de jeugdspelers van de teams JO7 tot JO11, uit voor een voetbalclinic. De selectiespelers Freek, Sander, Rik, Jesse, Nando, Bart en Remy gaan jullie samen met hoofdtrainer Gerard en assistenten Patrick en Rick begeleiden. Helpen bij leuke oefeningen; leren dribbelen, kappen en draaien met de bal…. maar vooral willen wij jullie bedanken voor de support dit jaar, als supporter langs de lijn of mogelijk als pupil van de week… Kom jij ook? Dan zien we jou graag volgende week zaterdag en vergeet niet… je beste actie mee te nemen!!!

Tot dan!

De selectie van SVF

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy