Vlagavond bij SVF

Dinsdagavond 29 oktober 2019 om 19:30 uur zal er uitleg worden gegeven over de taak van de grensrechter en de bijbehorende spelregels. Deze uitleg zal worden gegeven door Peter van Dijen.

Er wordt vanuit de jeugdteams regelmatig een beroep gedaan op ouders of andere familieleden/bekenden om te vlaggen tijdens de wedstrijd van hun zoon of dochter. Een grensrechter is tenslotte onmisbaar bij de wedstrijden op een heel veld, maar niet altijd makkelijk te vinden. Niet iedere ouder is bekend met de (nieuwe) voetbalregels en dan is dit soms net een te hoge drempel om het niet te doen.

Deze avond is bedoeld om (meer) kennis van de spelregels te krijgen, die van toepassing zijn op de taak van een grensrechter. We hopen hiermede meer inzicht te geven in het voetbal en de drempel te verlagen tot het vlaggen. 

Voor iedereen die hier graag meer duidelijkheid over zou willen hebben, nodigen we van harte uit om deze avond bij te wonen.

Graag zien we jullie 29 oktober in de kantine verschijnen !

Tot dan!

Nancy van Rooijen

Wedstrijdsecretaris jeugd

One Comments

  1. Ik ben er

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.