Svf Cothen

Verslag van SVF JO9-2 – Aurora

14 oktober 8.45 uur streekderby Werkhoven.
Met 5 auto’s achter elkaar op weg, het leek wel of we al kampioen waren. We waren mooi op tijd zodat de jongens en Ilse lekker warm konden spelen. Vandaag keepte Ilse de 1e helft en Guus v Leeuwen de 2e helft en dat ging uitstekend.

We beginnen de 1e helft heel goed, goede combinatie van spel en veel kansen. Het vizier stond helaas niet op scherp. De tegenstanders hadden weinig in te brengen maar hadden iets meer kracht en aangezien bijna elk schot een goal was, was de uitslag geflatteerd. 1e helft 7-0 voor Aurora, 2e helft nieuwe kansen.

Marcel geeft een donderspeech en dat werkt want oh oh oh wat waren we goed Owen voorin met een goal en Bram maakte ook nog een mooie!! En wat hebben de supporters genoten langs de kant. Uiteindelijk winnen wij de tweede helft met 4-2, er zit dus zeker vooruitgang in. Volgende week gaan we voor de volle winst, thuis voor de beker!!

Groetjes,
Mathijs & Guus Vernooij

Rapport cijfers van de trainer:
Ilse -10
Guus V – 10
Guus v L – 10
Owen – 10
Floris – 10
Bram – 10
Bart – 10
Marcel – 10

Mathijs & Guus Vernooij

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.