Verslag SVF JO12-2 vs Odijk JO2-2

11 Oct 2021 | JO12-2

2 oktober 2021

Een echte derby vandaag. Het team is compleet en de kids hebben er weer zin in.

De wedstrijd gaat meteen los. SVF zet de toon en Odijk moet in de verdediging. In de 3e minuut is het raak. Mats knalt de bal na een mooie solo binnen 1-0. SVF laat Odijk niet los, maar toch komt Odijk langzaam maar zeker in de wedstrijd. In de 10e minuut een eerste echte kans van Odijk, maar wel gelijk raak 1-1. Zonde want SVF is in het begin wel beter. Na de eerste pauze gaat SVF door met goed voetballen en kansen creëren. Stefan heeft een dot van een kans, maar hij verzuimd af te drukken. Zijn tweede grote kans stuit op de keeper. Vlak voor de rust komt Mats alleen voor de keeper, maar weer redt die op een onnavolgbare wijze.

Tsja en zoals het bij voetbal vaak gaat, als je zelf niet scoort…..dan doet de tegenstander dat wel. In kort tijdsbestek scoort Odijk 1-2, 1-3 en 1-4. Zonde, want dat was niet nodig.

In het laatste kwart probeert SVF er nog een resultaat uit te persen. Mats scoort de 2-4 en Maartje mist een grote kans.

Het blijft 2-4 helaas, een geflatteerde uitslag. De volgende keer gaan we we er weer tegenaan!

⚽️⚽️⚽️

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy