bal-voor-site-2

Verslag SVF JO11-2 vs ‘t Goy JO11-2

We moesten uit voetballen, we vertrokken al vroeg. Het was gelukkig mooi weer en niet koud. We begonnen meteen actief te spelen maar soms was er een van svf met de bal bij het doel van de tegenstander en dan was er niemand van ons om deze goed af te werken, maar meestal ging het wel goed. In de pauze zei Gerjan dat we daarop moesten letten en toen ging het alweer veel beter en scoorden we keer op keer en speelden we ook goed over. De verdedigers van svf verdedigden ook goed en soms ging er een naar voren. We waren beter als ‘t Goy en scoorden vele doelpunten. De keeper van ́t Goy vond het op een gegeven moment niet meer leuk dus hij deed niks toen we weer voor zijn doel waren en konden zo dus weer makkelijk scoren. In de eerste helft speelden we heel goed en de tweede ook nog maar werd onze concentratie wel wat minder. Eindstand was winst voor Svf met 12-3.
groetjes Stijn

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.