Van de voorzitters: Juli

12 Jul 2018 | Geen categorie, Laatste Nieuws

Het seizoen is wat het bestuur betreft klaar. Hier en daar worden er nog wat dingetjes geregeld en dan gaan we genieten van onze wel verdiende vakantie. We hebben hard gewerkt dit seizoen. Het beleidsplan is afgetikt, we hebben een BHV plan, we hebben een vrijwilligers co√∂rdinator, Sander Botman, die een jongeren raad aan het opzetten is, de toernooien worden al gepland, de SVF DOET Dag 2019 staat al vast en daar moet je gewoon bij zijn en zo zijn er nog heel veel dingen op te noemen die we opgepakt hebben. Volgend seizoen nemen we ook afscheid van Gonnie want zij geeft het stokje over aan ….. (daar kunnen we nog even niets over vertellen?) kortom, een roerig seizoen. Nu gaan we de batterij opladen om met frisse moed het nieuwe seizoen te beginnen.

We wensen iedereen een hele fijne vakantie en we zien jullie graag allemaal terug op ons sportpark.

Erwin, Claudia, Caroline, Arnold, Anton, Gonnie, Jan Willem, Sander en Kees.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy