Van de penningmeester: Inning contributies 2e halfjaar 2018

De contributies voor het 2e halfjaar 2018 worden volgens planning automatisch geïncasseerd rond donderdag 27 september 2018. Wij verzoeken u hiermee rekening te houden.

Rond dezelfde periode zal aan de leden die de contributie niet via een automatische incasso laten innen een nota worden aangeboden. Wij verzoeken deze leden de nota via internetbankieren over te maken.

Tenslotte nog een oproep aan de leden die over het 1e halfjaar 2018 nog (een deel van de) contributie moeten betalen. Vriendelijk verzoek om dit bedrag alsnog over te maken. De vereniging rekent op uw bijdrage.

Namens SVF dank ik u van harte voor uw medewerking.

Vriendelijke groet,

Arnold Zadelberg
Penningmeester

E-mail: penningmeester@svfcothen.nl

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.