Van de activiteiten commissie

Voorheen was er binnen SVF een activiteitencommissie specifiek voor de jeugd en algemene activiteitencommissie. Inmiddels zijn deze samengevoegd met de volgende leden:
– Nancy van Bemmel
– Bianca van Hengstum
– Kees Mocking
– Yvette Rieff
– Ellen Vernooij
– Martine de Witte

Veel activiteiten zijn er al jaren en wordt door een vast team georganiseerd. Dit willen wij uiteraard graag in deze vorm voort zetten, maar ook waar nodig vanuit deze commissie ondersteunen/faciliteren. De komende periode zal deze vernieuwde activiteitencommissie zich met name richten op het in kaart brengen van de diverse activiteiten en in contact komen met diegene die deze coördineren.

Mocht je een activiteit verzorgen maar nog niet benaderd zijn, geef dan graag een seintje via activiteiten@svfcothen.nl of spreek ons even aan!

Daarnaast zijn wij ook benieuwd naar nieuwe ideeën voor activiteiten. Dus mocht je een idee hebben over een nieuwe activiteit of mis je een activiteit voor een specifieke groep, laat het ons weten! Uiteraard horen we het ook graag als jij je voor een activiteit wilt inzetten!

Met vriendelijke groet,
De activiteitencommissie van SVF

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.