Uitnodiging Vrijwilligersfeest: Zaterdag 3 november 2018

25 Oct 2018 | Laatste Nieuws

Namens het bestuur nodigen wij alle vrijwilligers uit om op zaterdag 03-11-2018 aanwezig te zijn op ons sportpark de nieuwe kamp.

Om 17:00 uur starten we het feest, na de wedstrijd van ons eerste elftal tegen Voorwaarts. Vanaf dan worden de aanwezige vrijwilligers bezig gehouden en zal SVF zorgen voor de hapjes, drankjes en de muziek.

Blokkeer nu dus alvast 3 november vanaf 17.00 uur in jouw agenda. We willen nog eens goed benadrukken dat ALLE!!! vrijwilligers van harte welkom zijn. Of dat je nou 1 uur, 30 uur of 230 uur werkzaam bent voor de club ….., je bent vrijwilliger en dus van harte welkom.

Meld je alvast aan via de mail:
activiteiten@svfcothen.nl

Tot dan!

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy