Twee derby’s op het programma in Kromme Rijnpoule

31 Oct 2021 | Laatste Nieuws

Oud-voorzitter Kees Mocking (links) en SVF clubman Harry van Beek. Foto: Ciel Kool

Na een ‘derbyloos’ weekeind in de Kromme Rijncompetitie wordt komende zaterdag flink uitgehaald met de derby’s Odijk-SVF en natuurlijk de klassieker ’t Goy-Schalkwijk. Om met heet eerste duel te beginnen; in Odijk staan twee ploegen tegenover elkaar die in de ‘winning mood’ zijn. Afgelopen zaterdag wonnen beide teams hun wedstrijden en kunnen dus de opgaande lijn voortzetten in hun onderlinge confrontatie op sportpark Singelpark.

Odijk kan meteen een mooie sprong maken richting de top van het klassement, in het kader van het 60-jarig bestaan van volgend jaar. Voor Harry van Beek (zie foto rechts) is het een ‘beladen derby’ omdat hij jarenlang in Odijk woonde en bij die club voetbalde. Oud-voorzitter Kees Mocking (links) verwacht ook veel sfeer bij de andere derby, die tussen de aloude rivalen ’t Goy en Schalkwijk die nu beiden ook op de zaterdag voetballen. ‘Toen wij enkele weken gelden tegen ’t Goy speelden, hebben we er gezamenlijk na afloop een mooi feestje van gemaakt, ondanks het feit dat we met 0-3 hadden verloren. In lange tijd was er niet zo veel bier omgezet als die zaterdag.’

Voor ’t Goy en Schalkwijk staat er sportief eerherstel op het programma, beide ploegen verloren afgelopen zaterdag en Schalkwijk is zelfs afgezakt naar de laatste plek op de ranglijst van de vierde klasse I na de 1-3 tegen rivaal SVP.

Winnaars

Voorspel hier wie de winnaars worden van de twee derby’s:

Ranglijst

De ranglijst om de Hans van Echtelt Cup ziet er momenteel als volgt uit:

Rangorde Club Derby’s gespeeld Gewonnen derby’s Gelijk gespeeld Verloren derby’s Punten Doelpunten voor Doelpunten tegen Doelsaldo
1 ‘t Goy 2 2 0 0 6 6 2 4
2 Bunnik 3 1 1 1 4 6 5 1
3 Odijk 1 1 0 0 3 3 0 3
4 Schalkwijk 2 0 1 1 1 1 4 -3
5 Aurora 1 0 0 1 0 1 3 -2
6 SVF 1 0 0 1 0 0 3 -3

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy