Topscoorders trofee 2014-2015

08 Oct 2015 | Junioren, Laatste Nieuws

Afgelopen zaterdag 3 oktober is de topscoorders trofee over het seizoen 2014-2015 uit gereikt. De topscoorders trofee is een individuele prijs maar je kunt hem nooit winnen zonder de hulp van het hele team ! Want om te scoren heb je een goede voorzet nodig. Dus eigenlijk is het een team prijs maar toch wordt hij aan een speler uitgereikt.  Het was het afgelopen seizoen een spannende strijd waarbij de nummers 1 en 2 elkaar niet veel  ontliepen.

Bart van Dijk is de topscoorder  van het seizoen 2014-2015 !

Met 22 doelpunten liet hij Paul Zumbrink met 21 doelpunten net achter zich. Bart, van harte gefeliciteerd met deze prijs en ik hoop dat je het aantal dit seizoen minimaal evenaart !

Foto’s

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy