Bart van Dijk topscoorder bij de jeugd.

14 Jul 2016 | Junioren, Laatste Nieuws

Zoals gebruikelijk houden we ook elk jaar bij wie de doelpunten maakt en is er hiervoor een topscoorderstrofee. Deze is alleen voor de junioren, maar ook van de pupillen wordt bij gehouden wie de doelpuntmakers zijn. En de afgelopen jaren was het vaak  zo dat een speler van de pupillen meer scoorde dan de topscoorder bij de junioren. Dit jaar was dat echter niet het geval. Bart van Dijk, speler van de A1, heeft maar liefst 36 keer het net gevonden en is met afstand topscoorder van het seizoen 2015-2016. Bart van harte gefeliciteerd.

Tijdens de seizoens afsluiting van de A1 is de wisselbeker uitgereikt aan Bart.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy