Bart van Dijk topscoorder bij de jeugd.

Zoals gebruikelijk houden we ook elk jaar bij wie de doelpunten maakt en is er hiervoor een topscoorderstrofee. Deze is alleen voor de junioren, maar ook van de pupillen wordt bij gehouden wie de doelpuntmakers zijn. En de afgelopen jaren was het vaak  zo dat een speler van de pupillen meer scoorde dan de topscoorder bij de junioren. Dit jaar was dat echter niet het geval. Bart van Dijk, speler van de A1, heeft maar liefst 36 keer het net gevonden en is met afstand topscoorder van het seizoen 2015-2016. Bart van harte gefeliciteerd.

Tijdens de seizoens afsluiting van de A1 is de wisselbeker uitgereikt aan Bart.

One Comments

  1. Reply Post By claudia

    Van harte gefeliciteerd Bart!!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.