Techniektraining bij SVF

24 Apr 2018 | Laatste Nieuws

Afgelopen zondag was er voor het eerst een techniektraining bij SVF.
Al vroeg in de ochtend waren de allerkleinsten aanwezig om onder de enthousiaste leiding van SVF trainers hun techniek bij te schaven. Het thema was “Baas over de bal worden”.

Terwijl de papa’s en de mama’s heerlijk in het zonnetje van de koffie genoten konden de spelertjes, op het hoofdveld, de “schaar” en de “overstap” oefenen. Daarbij moesten ze dan ook nog dribbelen, tikken en rollen. Het vragen om de bal en het open gedraaid staan werd ook nog geoefend en de training werd afgesloten met een leuk partijtje voetballen. Het was erg warm dus er was lekker koel water en in de pauze een beker limonade.

Wil jij ook met de volgende techniektraining mee doen? Stuur dan snel een mailtje naar vz-voetbalzaken@svfcothen.nl en geef je op!

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy