SVMM – SVF eindigt in 0-0 en beide teams (on)tevreden?

08 Apr 2024 | SVF 1

Enige weken geleden had ik me reeds voorgenomen om met de fiets naar dit duel te gaan, om een beetje nostalgie te proeven. Hoewel, nostalgie: deze keer dan weliswaar met mijn elektrische Stella fiets, in plaats van op een oude “afgekarde” fiets zonder hulpmotor en meestal ook bijna zonder rem, zoals wij die vroeger hadden… (zo, dat levert me wellicht een paar honderd Euro op vanuit Stella…..😊) Een begrafenis gooide echter roet in het eten, want de uitvaart was precies deze zaterdagmorgen. De jongste (en tevens laatste) nog in leven zijnde zus van mijn (in 2003) overleden moeder, was na een mooi leven nu op gerespecteerde leeftijd overleden. En daarbij dan met respect en aandacht aanwezig zijn, is wel het laatste wat je op zo’n moment voor iemand vanuit jouw familie kunt doen. En dat ook zeker voor een tante waar ik best nog wel behoorlijk contact mee heb gehad. Maar nu wel net te weinig tijd derhalve, om dan tijdig met de fiets op de Buurtsteeg te zijn. Dus toch maar weer met de auto richting Maarn en de “nostalgie” doorschuiven naar volgend seizoen.

Beide teams zijn niet echt “in goeien doen” de afgelopen periode. SVF moest de laatste 8 wedstrijden toch vooral veel punten aan de tegenstanders laten. Dit dan wel met uitzondering van de thuiswedstrijd tegen Aurora, waarbij de Werkhovenaren met 3-0 aan de kant gezet werden en de match tegen Eemboys uit, waar we met 3-1 de gelukkigste waren. Wel mogen we zeggen dat er meestal best redelijk gevoetbald werd (behalve tegen Eemboys) en dat de sterke punten van dit team; namelijk inzet en kracht, duidelijk aanwezig waren. Nee…, de juiste inzet kunnen we dit team bijna!! nooit verwijten, maar mannen: bijna is wel onderstreept he…. Helaas viel het kwartje een paar keer nét de verkeerde kant op, met nipte nederlagen tegen bijvoorbeeld de koplopers Patria en Vliegdorp, waar dat ook zo maar wél punten op had kunnen leveren. Het bijzondere van vandaag is; dat ook SVMM een slechte reeks achter de rug heeft, met zelfs verlies tegen de onderste clubs. Redenen voldoende dus voor beide teams, om revanche te nemen op een matige periode voor wat betreft het aantal wedstrijd-winst-punten. En ook voldoende redenen om er voor het publiek weer een leuke pot van te maken, met hopelijk aan het einde uiteraard de maximale buit. En leuk blijft het sowieso, zeker omdat de stand laat zien dat het kijken naar wedstrijden van SVF zorgt voor veel goals. Met 44 doelpunten vóór en 48 van die dingen tegen, vallen in ónze wedstrijden de meeste doelpunten te bewonderen in deze klasse 5D. En dat is ook wel wat waard natuurlijk, spektake! gegarandeerd bij de SVF wedstrijden😊

SVMM is en blijft een leuke club waar je goed kunt zijn, althans dat vind ik! Ook deze wedstrijd liet weer zien dat spelers, trainers en staf, maar ook alles wat er omheen loopt elkaar altijd met respect begroet en bejegent. “Ouwe jongens krentenbrood” met bijvoorbeeld alleen al hun trainer Fred Feenstra is het veelal en dat is goed! Maar ook diende er nog wel degelijk een rekening vereffend te worden na de laatste thuiswedstrijd, welke we verloren met 1-3. Bovendien was het precies vandaag de 51e verjaardag van trainer Gerard Pouw, dus een mooi cadeautje richting onze trainer zou SVF 1 deze keer wel passen. Dat werd het uiteindelijk niet helaas. SVMM kwam beter uit de startblokken en na 5 minuten moest Marcel al aan de bak om zijn domicilie schoon te houden. SVF was zoekende en moest even zijn draai en de scherpte vinden. Dat werd ook gevonden, want na een minuut of 10 werden de zaken omgedraaid. SVF werd beter en ook creëerden we kansen, of eigenlijk noemen we dat tegenwoordig: mogelijkheden. Een kans moet eigenlijk gewoon een doelpunt zijn en bij een mogelijkheid zou het een doelpunt kunnen worden…, oftewel: een klein verschil in interpretatie. Mogelijkheden dus, maar de beide Rikken, Sander en ook Jesse konden echter het net nét niet vinden. Een situatie waarbij er vermeend hands geconstateerd was door de scheids, werd dus afgefloten en bij een situatie pal voor de rust waarbij Rik vd Mispel wel fraai scoorde, werd voor de tweede keer afgefloten vanwege…..?? Ik weet het nu eigenlijk nog steeds niet. Achteraf werd verteld dat er wel een licht duwpartijtje aan de orde was tussen twee spelers die in het geheel niet deelnamen aan de doelgerichte actie, maar zeker niet door de scorende Rik. Nu zou je kunnen veronderstellen dat we lekker bezig zijn om de scheids de schuld te geven van het puntenverlies, maar dan gaan we dat meteen maar uit de wereld helpen. Mijn mening: we hebben weleens nóg betere leidsmannen gehad, maar zeker ook wel degelijk mindere. Wél hadden we met name in de tweede helft even het gevoel dat we de beste man niet méé hadden om het zo maar eens te zeggen. Doe er mee wat je wilt. Maar… we zijn het er ook over eens dat we eigenlijk helemaal niet mogen mopperen over de referees dit seizoen. Pas één keer kunnen we aantonen dat een scheids ons twee punten heeft gekost. Dank dus aan de leiding en ook weer aan beide assistenten Jeroen van Schaik en de heer Lalkens van SVMM. Het spel blijft op en neer gaan en het is eigenlijk nog steeds geen straf om ernaar te kijken. Er gebeurt namelijk wél het één en ander in deze wedstrijd. Behoorlijk veel fouten bijvoorbeeld van beide kanten, maar soms maakt dat het ook wel weer leuk. Net voor rust nog een prima verdedigende actie van Tim, die trouwens sowieso de laatste tijd op dreef is. Ruststand 0-0, maar ik heb vervelender 0-0 ruststanden gezien…

De tweede heft kunnen we kort over zijn. SVMM krijgt meer het balbezit en vooral op het middenveld komen wij nu tekort. De wissels welke de “jarige Job” inbracht hadden het moeilijk en konden niet brengen wat we (mogelijk) van hen verwacht hadden. Waar Wahib en Bas nog wel de drive hadden, misten we dat toch wel bij Joost en Gijs v W. De nummer 6 van SVMM mocht uiteindelijk min of meer “de baas spelen” op het middenveld, zonder dat wij daar iets tegenover stelden. En toch krijgen we 3 behoorlijke kansen, waarbij 2x Sander net niet de juiste beslissing neemt en ook de ingevallen Wahib krijgt een goede mogelijkheid om te scoren. Maar scoren doen we dus vandaag niet en dan volgt er tegen SVMM altijd een moment waarbij Polle Westbroek zijn kans creëert en krijgt. Gijs had Polle de hele wedstrijd “aan de leiband”, maar Polle zou Polle niet zijn wanneer hij 1x aan de aandacht van Gijs zal ontsnappen. En dat gebeurde dus ook in de 65e minuut, maar deze keer was Marcel gelukkig Polle de baas, met een uitmuntende 1 op1 redding. Ik sprak Polle na de wedstrijd nog even met de vraag waarom hij niet scoorde. Zijn antwoord was: “ik ging een keer niet op m’n intuïtie af en deed iets wat ik eigenlijk niet wilde doen…” En tsja: zo kwam dus Marcel als winnaar uit de strijd, waar dat bij ons thuis destijds Polle was.

Eindstand 0-0 en eigenlijk schieten beide ploegen daar niks mee op. Mijn visie op ons team wordt zo nog maar eens bevestigd: tegen goeie tegenstanders zijn wij met onze inzet, passie en fysiek in staat om het hen verdult moeilijk te maken. Maar wanneer wij zelf “moeten gaan voetballen”, dan wordt het toch vaak een lastig verhaal. Na deze “Frits van Turenhout” blijven we staan op 44 gescoorde doelpunten en 48 keer “vissen” en komen we op 23 wedstrijdpunten. En zo blijft dus toch de zevende plek, oftewel: het linker rijtje in de eindstand, nog steeds in het zicht. Dat zou wat mij betreft nu nog steeds een mooie uitdaging zijn om voor te blijven gaan. Te beginnen aanstaande zaterdag tegen dan onze gasten vanuit het Utrechtse: Faja-Lobi. Wij zijn er weer bij 😊

Opstelling: Marcel Laros, Edwin van Rooijen, Nando Koedam, Gijs de With, Tim van Galen, Jesse Bongers, Rik Resink, Rigino Odijk, Sander Mocking, Stijn Brandts, Rik vd Mispel. Wissels: Bas Terlouw, Bram Verkuijl, Gijs van Woudenberg, Joost Pouw en Wahib el Makrini

Foto’s van Wim Terwint staan in een album. MOTM en winnaar van de auto wasbon van trouwe sponsor Was bij Duurstede: Marcel Laros.

Groet, Kees

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy