SVF Zaterdag 3 begint de competitie in nieuwe kleding

Het Zaterdag 3 team van SVF speelt dit seizoen in gloednieuwe tenues. Naast de nieuwe tenues beschikken de spelers ook over nieuwe tassen en trainingspakken. De kleding is bedrukt met maar liefst vier sponsoren. De sponsoren zijn:

PPC
Hieroo
Ebergen bouwbedrijf
Onderlinge Verzekeringen

SVF is verheugd dat deze vier bedrijven zich verbinden aan het zaterdag 3 team. Het eindresultaat is erg mooi geworden. Het derde elftal speelde op zaterdag 2 oktober de eerste competitiewedstrijd op eigen terrein. Dit is natuurlijk een mooi moment voor een foto met de sponsoren. Paul van Dinten van Hieroo kon hier helaas niet bij aanwezig zijn.

SVF wenst het derde elftal een mooi voetbalseizoen toe!

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.