SVF Zaterdag 2 krijgt nieuwe tenues

23 Feb 2016 | Sponsoren

Even voorstellen. Mijn naam is Jan Willem Hiele. Leider van SVF zaterdag 2. Afgelopen week mochten wij onze volledig nieuwe tenues gesponsord door Toernooivoetbal.nl in ontvangst nemen !

Ons team bestaat al 5 jaar en gaat al 3 jaar op rij mee met Toernooivoetbal.nl.

Toernooivoetbal.nl heeft ons prachtige ervaring bezorgt! Zowel de voetbaltoernooien als alles er omheen. Alles is tot in de puntjes verzorgd. Zo word je opgehaald/gebracht naar het vliegveld en word je goed begeleid bij het inchecken bij de accommodatie. Je word opgehaald/gebracht naar het voetbaltoernooi en ook hier word je weer opgevangen door de mannen van Toernooivoetbal.nl.

Naast het voetballen worden ook extra zaken geregeld zoals uitstappen of in ons geval er een vakantie aan vastplakken! Wij zijn naar Engeland (Nottingham), Spanje (Barcelona) en Portugal (Albufeira) geweest. Alle drie de reizen waren om niet te vergeten! Wij raden Toernooivoetbal.nl dan ook ten zeerste aan!!

svf zat 2 sponsors

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy