SVF trainers en leiders volgen eerste AED-workshop

Op dinsdagavond 23 oktober 2018 hebben verschillende leiders en trainers de eerste AED workshop gehad onder leiding van Marc van Schaik (van Schaik services). Marc is een freelance brandwacht, instructeur BHV / EHBO en hij begeleidt ontruimingsoefeningen. Daarnaast is hij actief als brandweerman binnen de veiligheidsregio Utrecht.

Alle geïnteresseerde leiders en trainers zijn in twee groepen gesplitst. De eerste groep kreeg afgelopen dinsdagavond les en de tweede informatieavond zal op 30 oktober plaatsvinden. De leiders en trainers kregen in de kantine van SVF een informatieavond hoe te handelen in een noodsituatie. Na een presentatie mochten de cursisten zelf aan het werk.

Bekijk de foto’s van de workshop op Facebook.

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.