SVF JO9-2 tegen Brederodes

03 Dec 2017 | JO09-2, Pupillen

Met t ijs nog op me oren typ ik net de winst op zak dit verslag . Man man wat was t koud maar we hebben gewonnen .de wedstrijd begon mistig maar al snel stonden we met 2-0 voor door goals van Floris en Bart ,maar even later stond het 2-2 door geklungel achterin. koppies weer de goede kant op en met de rust aan de leiding 3-2 .

tweede helft werd t spannend maar al snel liepen we uit naar 6-5 en 7-5 de doellijntechnologie moest ook nog even van pas komen maar uiteindelijk de winst mee naar Cothen genomen en in de kleedkamer lag de zak van sinterklaas met.

Voor iedereen wat lekkers

groetjes Guus Vernooij

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy