SVF JO19-1 tegen SVMM JO19-1

Een felle start van SVF. Er werd druk gezet van het eerste fluitsignaal. Dat leverde een heleboel kansen op, die helaas op de keeper, net naast of tegen een tegenstander werden geschoten. Uiteindelijk lukte het Jesse om in tweede instantie de bal achter de keeper te leggen, 1-0!

Na de extra drinkpauze nam SVF wat gas terug, was rommelig in het samen spel en liet de tegenstander voetballen. Dat leidde tot twee tegendoelpunten, 1-2. Eigenlijk tegen de verhouding in, was wat er langs de kant werd gemompeld. Maar ja, de achterstand was een feit. Nadat een speler van SVF met geel langs de kant mocht gaan uitrusten nam SVF het heft weer wat meer in eigen hand.

Na een paar goede acties, goed terugleggen van Jesse op Julian, knalde Julian de bal mooi tegen de touwen. Een verdiende 2-2. SVF merkt dat er meer in zit en gaat er voor. Helaas lukt het niet om nog een doelpunt te maken. Eindstand 2-2. De jongens komen niet helemaal tevreden van het veld, maar het eerste punt is binnen.

Marieke de Kruijf

MEER FOTO’S

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.