SVF JO19-1 tegen FC Driebergen JO19-1

30 Apr 2017 | JO19-1, Junioren

De laatste thuiswedstrijd van het seizoen.

Een wedstrijd tegen de nummer 1 in de competitie: FC Driebergen JO19-1. Met meer inzet en een misschien ook wel meer zin om te voetballen (?) kwamen de jongens het veld op. Ze gingen er voor. Het spel beter dan vorige week, meer drive om de bal te willen hebben en ook meer voetbal richting het doel van de tegenstander. Helaas vallen de doelpunten in het Cothense doel. Jammer, maar eerlijk is eerlijk, FC Driebergen was de betere ploeg.

Zoals gezegd: de laatste thuiswedstrijd, nog twee uitwedstrijden en afsluiten met een meerdaagstoernooi in Emmen. Geniet nog even van de lol die jullie met elkaar hebben!

Marieke de Kruijf

FOTO’S

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy