SVF JO19-1 tegen FC Driebergen JO19-1

De laatste thuiswedstrijd van het seizoen.

Een wedstrijd tegen de nummer 1 in de competitie: FC Driebergen JO19-1. Met meer inzet en een misschien ook wel meer zin om te voetballen (?) kwamen de jongens het veld op. Ze gingen er voor. Het spel beter dan vorige week, meer drive om de bal te willen hebben en ook meer voetbal richting het doel van de tegenstander. Helaas vallen de doelpunten in het Cothense doel. Jammer, maar eerlijk is eerlijk, FC Driebergen was de betere ploeg.

Zoals gezegd: de laatste thuiswedstrijd, nog twee uitwedstrijden en afsluiten met een meerdaagstoernooi in Emmen. Geniet nog even van de lol die jullie met elkaar hebben!

Marieke de Kruijf

FOTO’S

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.