SVF JO17-2 – Aurora JO17-1

Een moeilijke bekerwedstrijd voor de boeg.

Aurora heeft vorige week met 10-1 gewonnen, dat wordt de borst nat maken en er tegen aan. De eerste helft werd er goed stand gehouden. Er werd geprobeerd het spel van Aurora te verstoren en dat lukte aardig. Met de rust is het 0-2. Prima gedaan!

Na de rust komen de frustraties bij de spelers van SVF, als het niet lukt dan voetbal je tegen jezelf. Geen punt, het is beker en dan speel je tegen tegenstanders die sterker kunnen zijn. Eindstand is 0-6. Jammer.

Op naar de competitie, volgende week uit naar SVMM. Zet hem op, neem het spel van vorige week tegen HDS mee en geniet met elkaar!

Marieke de Kruijf

FOTOALBUM

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.