SVF JO17-2 – Aurora JO17-1

04 Sep 2016 | Junioren

Een moeilijke bekerwedstrijd voor de boeg.

Aurora heeft vorige week met 10-1 gewonnen, dat wordt de borst nat maken en er tegen aan. De eerste helft werd er goed stand gehouden. Er werd geprobeerd het spel van Aurora te verstoren en dat lukte aardig. Met de rust is het 0-2. Prima gedaan!

Na de rust komen de frustraties bij de spelers van SVF, als het niet lukt dan voetbal je tegen jezelf. Geen punt, het is beker en dan speel je tegen tegenstanders die sterker kunnen zijn. Eindstand is 0-6. Jammer.

Op naar de competitie, volgende week uit naar SVMM. Zet hem op, neem het spel van vorige week tegen HDS mee en geniet met elkaar!

Marieke de Kruijf

FOTOALBUM

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy