SVF JO13 3 (G) –‘ T Goy JO13 4 (G)

Op 3 september moesten wij tegen ’t Goy. We trapten af en begonnen meteen in de aanval. En daardoor scoorde Kaisa in de eerste 15 seconden!!

Dat had ‘t Goy niet verwacht en ging ook meteen in de aanval en scoorde toen de 1-1. 10 minuten later scoorde ‘t Goy de 1-2. Helaas scoorde ze ook de 1-3.  Net voor de rust kregen wij heel erg veel kansen, alleen hij ging of op de paal of naast. Toen hadden we rust.

Marco ging  dingen uitleggen hoe we onze kansen beter kunnen benutten. De tweede helft begon niet erg goed en toen scoorde ‘t Goy helaas nog twee keer. Toen het bijna tijd was kreeg SVF heel erg veel kansen ook daar konden we helaas geen goal uit krijgen. Toen was het einde van de wedstrijd.

Helaas verloren (1-5) maar we hadden erg goed gespeeld en daar waren we erg trots op.

Groetjes Femke van Bemmel

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.