SVF JO11-2 tegen Musketiers JO11-1

09 Oct 2016 | JO11-2, Pupillen

Gelukkig konden we een beetje uitslapen. Deze keer thuis tegen de Musketiers.

Meteen na de aftrap scoorde Sam 1-0. Dat was een lekker begin. Duncan stond weer in de goal en heeft heel veel ballen tegengehouden. Daarbij kreeg hij hulp van de jongens achter: Daniël, Lars en Stijn. Voorin stonden Sam, Koen en Thomas. Mica was er helaas niet en Stijn de Gier moedigde ons aan vanaf de zijlijn. Gelukkig mag hij over twee weken weer meetrainen.

Ondertussen spelen we fanatiek en goed samen. Koen krijgt een paar mooie kansen. Daniël is weer zo snel altijd. Na de rust komt Jason uit de E1 als wissel erin. Hij geeft meteen een mooie voorzet en Sam scoort 2-0. De Musketiers komen terug en de kleinste uit hun team scoort 2-1. Maar we blijven vechten en Thomas scoort een mooie 3-1. Maar ook de Musketiers geven niet op en het wordt 3-2.

Het is druk met fans langs de lijn en de spanning is te merken. Dan geeft Koen een mooie bal aan Thomas en die scoort 4-2. Het was een mooie spannende wedstrijd en we hebben weer overwinning te pakken!

Groeten Stijn

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy