SVF JO11-2 tegen IJFC JO11-2

17 Sep 2017 | JO11-2, Pupillen

Bekerwedstrijd vandaag op de planning.

Deze wedstrijd zonder Imre en hebben voor hem een speler van JO11-1 Lucha mee genomen. Die eerst met z,n eigen team dubbel en dwars gewonnen hadden dus wij dachten WIJ OOK!
De mannen begonnen goed en staan na 5 min voor, Lucha op Mylan en maakt de 0-1. ┬áHet gaat aardig maar dan toch doelpunt IJVC…1-1 . We blijven proberen maar we zijn aardig gelijk met onze tegenstander.

We gaan de tweede helft in en hopen gauw te scoren..dat gebeurt maar helaas voor IJVC 2-1. Maar dan komt er een pegel van Sem 2-2. En ja na 4 min weer een uithaal richting goal van Sem en zit!Top 2-3. Voelt goed even voor staan, maar dat keert gauw tegen ons en ja hoor…3-3

Er zijn nog wat kansen voor ons maar helaas gaat hij er niet in.. Uiteindelijk verliezen we het potje met 4-3.

Jammer maar goed gewerkt allemaal! Lucha bedankt dat je met ons mee wou doen!

Groeten Beau de Ruiter

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy