SVF JO11-2 tegen CDW JO11-2G

08 Sep 2017 | JO11-2, Pupillen

Het nieuwe seizoen is weer begonnen. Zaterdag 1 september speelde wij thuis tegen CDW JO11-2G voor de beker en trapte om 8.45 uur af we hadden er allemaal weer zin in!

CDW startte goed en kwam dan ook al snel gevaarlijk bij ons doel in de buurt maar het ging goed, met een paar mooie reddingen hielden wij de nul nog vast en ver in de eerste helft gingen wij steeds beter spelen en ging Imre solo van achter naar voren en gaf hij voor op Jurre en daar was de 1-0.

In de tweede helft kwamen wij pas echt op dreef en tikte Jurre ook de 2-0 binnen en weer 2 minuten later schoot Imre de 3-0 binnen!  Wij dachten de buit is binnen, maar CDW zette nog 1 keer aan en met een rare klutsbal werd het toch nog 3-1 daarna was het eind signaal.

Toch een mooi begin van het nieuwe seizoen, winnen van CDW!

Groetjes,
Dustin van Woudenberg

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy