SVF JO11-1, wat is het voorbij gevlogen

12 May 2017 | JO11-1, Pupillen

SVF JO 11-1 – Hercules JO 11-2
En dan realiseer je je ineens dat het al weer de laatste thuiswedstrijd van het seizoen is! Wat is het voorbij gevlogen. Maar wat was het een topseizoen zeg.

Driekwart jaar geleden met een geheel nieuw team en een nieuwe trainer de strijd aangegaan. Dat was best even wennen, met 4x 2de jaars, Liam, Rens, Jason en Wessel, 3x 1ste jaars, Koen, Merijn en Toon en 2 jonkies die eigenlijk nog een jaartje F mogen zijn, Lucha en Bram.  Dan is daar Trainer Onno, een volledig nieuw gezicht voor de mannen en ouders, wie was die man met dat Haagse accent eigenlijk? Het geheel werd compleet gemaakt met de sidekicks René en Ruud.

Er werd gestart in de 2de klasse, hoe gaat dat lopen? Maar het werd al snel duidelijk dat we een superleuk seizoen tegemoet gingen. Ondanks de enorme diversiteit op het veld, konden we al gauw constateren dat er een echt team stond. Wat is er dit seizoen gebikkeld en gestreden voor elke meter, voor elke bal en vooral voor en met elkaar!

Liam: betrouwbare sluitpost die steeds meer in zijn rol kwam om de mannen vanuit zijn doel te coachen.
Merijn: een stille maar ook zo’n hard werkende kracht die als rechter verdediger elke week een dikke voldoende scoorde.
Wessel: Na een paar omzwervingen bleek hij als mid-achter de organisator van achter uit te zijn.
Bram: Onze stofzuiger, die kom je werkelijk drie keer tegen in het veld.
Jason: Ook zo’n topper die op links overal inzetbaar is, verdedigen is niet zijn hobby maar hij kan het verrekte goed.
Lucha: Onze dribbelkoning die menig tegenstander helemaal gek dolt.
Toon: Over inzet niets te klagen, die loopt op elke bal.
Rens: De midvoor van dit seizoen, balvast en super gevaarlijk.
Koen: zijn specialiteit zijn toch zeker zijn scherpe voorzetten en hoekschoppen waar altijd gevaar uit komt.

Grote klasse dat dit team het geschopt heeft tot de 2de plaats!

Dat we de laatste thuiswedstrijd tegen de kampioen niet hebben kunnen winnen nemen we op de koop toe. Zij waren gewoon een tandje beter. Maar hé, we staan gewoon 2de!!! Nu nog 1 potje tegen Driebergen. Daar nog een appeltje mee te schillen, dus tot op het bot gemotiveerd gaan we aanstaande zaterdag te veld!

Ik, en ik vermoed elke ouder van deze mannen, heb met veel plezier langs de lijn gestaan dit seizoen.  Het is jammer dat we het komend jaar deze club niet bij elkaar kunnen houden, maar ja nieuwe ronde nieuwe kansen.

Genoten van JO 11-1.

Chantal de Gier

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy