SVF JO10-1 tegen DOVO JO10-3

27 Sep 2016 | JO10-1, Pupillen

Op 25 september speelden we tegen DOVO, we waren niet compleet vandaag, Imre was er niet maar we kregen hulp in de eerste helft van Toontje en  in de tweede helft van Marijn.

We begonnen heel enthousiast en stonden met een mooie goal van Toontje al snel voor met 1-0. Dat was een goed begin vonden we, we waren echt goed aan het voetballen. Daarna werd het 1-1  Dustin hield wel een paar ballen goed tegen en Jurre had een paar hele mooi acties alleen wilde ze er niet meer in.

Na de rust ging het niet zo lekker meer en kwamen we al snel op achterstand, daarna hebben we nog heel hard gewerkt, Beau was een paar keer de tegenstander veel te snel af en ook Sem had een paar mooie acties. Marijn ging ook goed maar het lukte echt niet.

Helaas hebben we verloren met 1-6 en staan we nu 4e.

De volgende keer gaan we weer knallen !

Groetjes Jari van Leeuwen.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy