SVF JO10-1 tegen CDW JO10-2

18 May 2017 | JO10-1, Pupillen

Wat een topseizoen heeft SVF JO 10-1 gespeeld! Naar aanleiding van de goede prestaties is het team dit seizoen liefst drie gepromoveerd naar een hogere klasse. Nog belangrijker was de stormachtige ontwikkeling van spelers en team. Dit heeft begeleiders, toeschouwers en natuurlijk de spelers een hoop plezier gegeven dit voetbaljaar. Dit alles vroeg om een laatste huzarenstukje… Jan Willem heeft CDW JO 10-2 uitgenodigd om voor de derde keer dit seizoen ‘de ring te betreden’. Tijdens de eerste twee ontmoetingen was CDW een gelukkige winnaar gebleken; maar doorgaans
is driemaal scheepsrecht…

In het begin van de wedstrijd zijn beide teams aan elkaar gewaagd. Toch duurt het niet lang totdat de toeschouwers waar voor hun geld krijgen! De mannen, met ‘stormram’ Jurre voorop, dringen CDW steeds verder terug op eigen helft. Na enkele kansen te hebben gemist, is het Sem die net voor rust op schitterende wijze de score opent!

Na de rust een kleine opleving van CDW, hetgeen leidt tot een tegentreffer voor SVF. Maar de spelers van SVF laten zich (letterlijk en figuurlijk) geen moment uit het veld slaan. Sterker nog, de tegenaanval wordt ingezet. Jurre is niet langer te houden. Hij maakt niet alleen de 2-1, maar hij is ook verantwoordelijk voor de 3-1. Net voor het eindsignaal rondt Imre een mooie pass van Sven af, zodat de wedstrijd eindigt met een verdiende overwinning op ‘onze buren’.

Als toeschouwer was het weer genieten langs de lijn! Met de huidige vorm kunnen de spelers van SVF JO 10-1 nog hoge ogen gooien op de afsluitende toernooien…

Een enthousiaste toeschouwer.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy