SVF Jeugdweek: Schrijf je nu in!

07 Apr 2023 | Jeugdweek

Beste ouders,

Er wordt, achter de schermen, alweer hard gewerkt aan de organisatie van de SVF Jeugdweek 2023.

Zo start vanaf vandaag ook weer de mogelijkheid voor inschrijving van jullie kind(eren).

Met jullie financiële bijdrage, aangevuld met giften van sponsoren, maken wij er voor alle kinderen van 5 jaar t/m 14 jaar in Cothen weer een mooie driedaagse feestweek van! Al jaren kunnen wij niet zonder de inzet van vrijwilligers tijdens dit evenement. Sinds een aantal jaar merken wij dat er een flinke afname van vrijwilligers is. Dit maakt dat wij steeds moeilijker alle eindjes aan elkaar geknoopt krijgen.

Het uitgangspunt van de jeugdweek is de jeugd in Cothen een mooie ervaring te bieden waarbij we allemaal ons steentje bijdragen. Zodoende zullen jullie vanaf dit jaar bij het inschrijfformulier zien dat je jouw kind(eren) uitsluitend kunt aanmelden als je hebt aangegeven welke hulp je tijdens deze dagen kunt aanbieden. Wij vertrouwen op jullie begrip hiervoor en kijken uit naar weer een onvergetelijke jeugdweek voor de kinderen!

Via onderstaande link kunt u uw kind aanmelden zodra ook de betaling is voldaan is de aanmelding compleet.

De kosten zijn 35.00 euro per kind en mag overgemaakt worden op NL52RABO0312301871 fortissimo onder vermelding van voornaam en achternaam kind.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScY0CqoRP1EOCam_6K7ED9K8-JMUA75Cus_ChSvLHtW3ARcqw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Extra vrijwilligers

https://docs.google.com/forms/d/1PnffNtpJXRzNlkkEpXSh54tIZEy84RVyk97LvzNdFYM/edit?pli=1

 

Groeten van de organisatie van de SVF Jeugdweek

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy