SVF genomineerd voor Wijkse Vrijwilligersprijs

SVF is genomineerd voor de feestelijke uitreiking van de gemeentelijke Vrijwilligersprijs 2018. Deze zal plaatsvinden op 22 januari 2019 om 19.15 uur in het Calypso theater.

Dit jaar waren er 20 aanmeldingen voor een nominatie vanuit de samenleving. De jury heeft net als in voorgaande jaren zelf organisaties aangedragen, die op een positieve wijze in het nieuws zijn gekomen. De jury heeft de prijswinnaars gekozen op basis van de volgende punten: toekomstbestendigheid, doelgerichtheid, verbindende/stimulerende factor en de bijdragen aan de lokale samenleving.

Kijk voor meer informatie op: https://www.wijkbijduurstede.nl/nieuws/nominaties-gemeentelijke-vrijwilligersprijs-wijk-bij-duurstede-2018.html

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.