svf-rookvrij

SVF Genomineerd voor Rookvrije Generatie Awards: STEM NU OP SVF!

SVF is één van de genomineerden van de Rookvrije Generatie Awards. De Rookvrije Generatie Awards is een initiatief van de Hartstichting, KWF Kankerbestrijding en Longfonds. Samen hebben de drie gezondheidsfondsen het doel om ervoor te zorgen dat kinderen rookvrij kunnen opgroeien. Dat lukt als we samen het goede voorbeeld geven en de omgevingen waar kinderen komen rookvrij maken. Omdat wij het afgelopen jaar hebben bijgedragen aan een Rookvrije Generatie zijn wij aangemeld om kans te maken op een Award. Help ons om te winnen door op ons te stemmen. Dat kan via:

https://rookvrijegeneratie.nl/awards/svf/

Stemmen kan vanaf maandag 15 februari (vandaag) tot en met zondag 7 maart.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.