SVF Genomineerd voor Rookvrije Generatie Awards: STEM NU OP SVF!

15 Feb 2021 | Laatste Nieuws

SVF is één van de genomineerden van de Rookvrije Generatie Awards. De Rookvrije Generatie Awards is een initiatief van de Hartstichting, KWF Kankerbestrijding en Longfonds. Samen hebben de drie gezondheidsfondsen het doel om ervoor te zorgen dat kinderen rookvrij kunnen opgroeien. Dat lukt als we samen het goede voorbeeld geven en de omgevingen waar kinderen komen rookvrij maken. Omdat wij het afgelopen jaar hebben bijgedragen aan een Rookvrije Generatie zijn wij aangemeld om kans te maken op een Award. Help ons om te winnen door op ons te stemmen. Dat kan via:

https://rookvrijegeneratie.nl/awards/svf/

Stemmen kan vanaf maandag 15 februari (vandaag) tot en met zondag 7 maart.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy