SVF F2 vriendschappelijk tegen Odijk

28 Sep 2015 | Pupillen

Zondag 27 september mochten wij een extra wedstrijd spelen tegen Odijk. Een voorwedstrijd van SVF 1 tegen Odijk 1. We hadden echt veel zin, we waren allemaal eigenlijk om 8.00 al klaar om te spelen. Helaas we moesten tot 12.00 uur wachten, eindelijk was het 12.00 uur. Iedereen was aanwezig en trainer Kees van Dam ging ook mee. Aangekomen in Odijk gingen we eerst samen met trainer Kees de warming-up doen, allemaal netjes naast elkaar op een rijtje. Nadat de spieren goed warm waren, gingen we op het doel schieten. Na een goede voorbereiding op de wedstrijd, waren we er helemaal klaar voor! Eigenlijk hebben we twee wissels, maar omdat de tegenstanders er ook genoeg hadden. Gingen we 8 tegen 8 spelen. Yes maar 1 wissel, want we willen allemaal graag spelen. Langs de kant stonden veel SVF supporters die er al waren voor de wedstrijd van SVF 1 tegen Odijk 1. We begonnen de strijd goed tegen het sterke Odijk. Daar moesten we wel even aan wennen. We bleven goed kijken waar we de bal naar toe moesten spelen. Helaas lukte het ons niet om in de eerste helft tot scoren te komen. We bleven vechten als toppers achterin het veld, waardoor Odijk gelukkig niet kon scoren. In de tweede helft wist Odijk snel tot scoren te komen. Ondanks het tegen doelpunt bleven we vechten. We kregen de bal maar niet tegen het net van Odijk. Odijk wist de bal voor een tweede keer tegen het net te krijgen. Was een mooie bal in de kruising. Daar kon niemand echt iets aan doen. Maar we lieten het er niet bij zitten, alles kan nog. Met goed over spelen misten we nog wat kansen. Maar gelukkig wist Sem nog te scoren door een mooie pass van Sven. Eindstand 1-2! Maar het was nog niet klaar…….We kregen in de kantine een zakje chips en een AA, echt lekker! Het lijkt wel feest, maar dat was het ook! We mochten gezamenlijk met de mannen van SVF 1 hand in hand het veld op lopen. Op het veld stond een soort vuurwerk. Daar kwam gele en groene rook uit. We hebben nog een stukje van de wedstrijd gekeken. Het was super spannend en ook super dat ik dit allemaal mee mocht maken.  Groetjes Jurre

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy