svf cothen

SVF E3G tegen Delta Sports E9

12 maart een koude maar zonnige zaterdagochtend. Vandaag moesten we tegen Delta Sports. Onze coach Arnold van Dam was er niet bij en werd vervangen door Stefan Rieff.

Na een enthousiaste peptolk van Nancy en Stefan gingen we gemotiveerd het veld op. Na een goede warmingup maakte we een slordige start . Het werd al gauw 0-1. Het werd al gauw duidelijk dat het een lastige pot ging worden want met de rust stonden we al met 0-4 achter.

We werkten wel hard en probeerde druk te zetten maar we kwamen niet in ons spel. Na de rust begonnen we goed en wisten de dekking dicht te houden. En dat werd beloond met een mooie aanval en een prachtig doelpunt van Sjoerd. Ik weet niet wat er toen gebeurde maar de wedstrijd eindigde met 1-8. Maar ondanks alles hebben we wel lekker gevoetbald en plezier gemaakt.

Groetjes Babs van Hengstum

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.