SVF E3 – CDW E5G

10 Sep 2015 | Pupillen

Zaterdag 29 augustus, op deze zonnige dag begon het nieuwe team E3 vol enthousiasme aan de eerste echte bekerwedstrijd. De tactiek was van te voren goed doorgesproken door leider Arnold. Het begin van de wedstijd was wat onwennig en voorzichtig. Het nieuwe team moet elkaar nog even zien te vinden, maar dat komt vast goed ! Inmiddels stond het team 2-0 achter.
Keeper Stijn stond goed te keepen, maar de tegenpartij had de inzet van een paar sterke spitsen. In de tweede helft kwam er een doelpunt voor ons. Een mooie score door Wisse Gaasbeek. Er werd nu ook scherper en aanvallender gespeeld door SVF, maar ondanks het doelpunt verloren we met 5-1. Het nieuwe team is op weg om meer samen te spelen en hebben dan ook erg veel zin in de volgende wedstrijd!  Groetjes Wisse en Marga

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy