SVF D3 en E2 naar FC Utrecht

18 Oct 2015 | JO13-3, Pupillen

Vrijdag avond 17 oktober had FC Utrecht de D3 en de E2 uitgenodigd om naar FC Utrecht-Roda JC te komen kijken. Heel veel kinderen kwamen dat was super gezellig natuurlijk. S ’avonds kwart over 7 ging we vanaf de parkeerplaats van SVF naar het FC Utrecht stadion. Toen we aankwamen konden we meteen naar binnen en konden we gaan zitten.
fc utrecht 1
Ja hoor, de wedstrijd begon. Al vroeg in de wedstrijd was er een corner voor Utrecht, de bal word gegeven en de bal beland op het hoofd van Haller en het was een doelpunt. 1-0. Later in de wedstrijd had Roda JC hun eerste kans, en een hard schot die had de keeper niet klem! In de rebound ging de bal toch in het net. Het stond 1-1 vol spanning keek iedereen de wedstrijd af.  Kansen, kansen en nog meer kansen maar jammer genoeg bleef het gelijk en Roda JC was tevreden met 1-1 maar Utrecht had natuurlijk een winst verwacht. Het was wel gezellig en ik denk dat iedereen het gezellig vond!   Jasper Jonker.

 

fc utrecht 3

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy