SVF D2 tegen VVIJ

09 Oct 2015 | Pupillen

Het was zaterdagmorgen we moesten om 8:30 spelen. Dat was erg vroeg maar oke. Dus wij zaten in de kleedkamer waar het erg stonk naar urine. Gelukkig konden we gauw naar buiten . Iedereen was klaar dus snel naar buiten en naar het veld toe. We speelden op gras  het gras was nog nat. We moesten eerst even lekker opwarmen en daarna wat oefeningen.  Vince  was de aanvoerder. Toen de scheids klaar was want de bal was te zacht konden we beginnen.  De aanvoerders moesten naar de scheids toe . VVIJ  mocht uittrappen . De scheids floot en we begonnen . Het ging een beetje op en neer maar ze wisten er door te komen en maakte een doelpunt  1-0. Jammer maar wij knokte er voor  om bij hun te scoren, we hadden een kans maar de keeper had hem weer. Dus terug bij je man . Het was echt ping pong het ging op en neer maar zij maakte de 2-0. Wij hadden nog een paar kansen maar die gingen er net niet in wel jammer maar de eerste helft was voorbij . We begonnen met de tweede helft . Zij hadden wel veel kansen maar wij hadden ook paar kansen maar  zij kwamen er door heen  en toen was het 3-0 . Jammer   maar wij knokte er weer tegen aan maar het lukte ons niet om te scoren. Daar was het fluit signaal het was afgelopen iedereen een handje geven  en de scheids ook en terug naar de kleedkamers douchen en terug naar SVF. Vince Bongers

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy